دی ۱۹ ۱۳۹۹ 0comment
سایبان چتری قرمز رنگ

سایبان چتری و انواع آن | سایبان | سایبان تبلیغاتی

نصب سایبان چتری: نصب سایه بان چتری نیاز به‌هیچ دانش فنی نداشته. بلکه راه اندازی ونحوه استفاده از سایبان چتری می باشد .که نیاز به آموزش دارد که گروه فنی شرکت سایبان ایرانیان نحوه راه اندازی و استفاده از آن را  در موقع تحویل چتر سایبان به خریدار آموزش می دهد.در صورت ارسال به شهرستان نیز از طریق تماس تصویری به خریدارآموزش داده می شود.

موارد استفاده سایه بان چتری

سایبان چتری را می توانید برای فضایی که در نظر دارید پوشش دهید، استفاده کنید.به جهت جابه جایی آسان هیچ محدودیتی در فضا انتخابی وجود ندارد.از جمله موارد استفاده سایبان چتری می توان به امکان چاپ بر روی سایبان چتری نام برد.

سایه بان چتری تبلیغاتی نیز از جمله مواردی است که مورد استفاده مشتریان وشرکت هامی باشد. به عنوان نمونه در رستوران وکافی شاپ به راحتی می توان سایه بان چتری تبلیغاتی استفاده نمود. تا مشتری به راحتی بتواند از فضای زیر سایه بان استفاده کرده. وتبلیغ روی چتر نیز برای وی دیده شود.

با این عمل شما هم می توانید اقدام به جذب مشتری کنید. وهم اینکه به بهترین شکل اقدام به تبلیغ بر روی سایبان چتری خود نمایید.با اینکار می توانید هم مشتریان زیادی را جذب کنید هم اینکه در هزینه ی تبلیغات صرفه جویی کنید چون دیگر نیازی نیست که هزینه های زیادی به شهرداری و مالیات پرداخت کنید.

سایبان چتری
سایبان چتری

 انواع سایبان چتری

۱_سایبان چتری حیاط :سایه بان چتری را می توانید به راحتی در حیاط منزل استفاده نمایید. وچتر سایبان را در فضای آزاد حیاط نصب. وپس از آن در زیر چتر سایه بان نشسته. واز فضای آزاد حیاط زیر یک پوشش سایه بان چتری نهایت استفاده را ببرید.

اگر در حیاط منزل استخر دارید می توانید. با استفاده از یک نوشیدنی مناسب ذر زیر سایه بان چتری بعد از شنا لحظات نابی را برای خود رقم بزنید. در ضمن سایه بان چتری بسیار در جلوه بصری وتغییر دکوراسیون حیاط منزل شما موثر می باشد. می توانید از آن به بهترین شکل باانتخاب رنگ مناسب برای تغییر دکوراسیون حیاط منزل استفاده کنید.
۲ـسایه بان چتری در تالارها و رستوران‌ها:سایه بان چتری در رستورانها به عنوان یک سایبان چتری بسیار زیبا مورد استفاده قرار می گیرد. صاحبان تالارها به راحتی می توانند از فضای بیرونی محل خود برای چیدن میز وصندلی استفاده کنند.تا مشتری ها بتوانند در زیر آن نشسته واز از فضای بیرونی وآزاد محیط نیز کمال استفاده را ببرند.

از ویژگی مهم چتر سایبان تالارها می توان به این نکته مهم اشاره نمود .که به راحتی قابل جابه جایی می باشد. وجلوه زیبایی به فضای آزاد محیط ارائه می نماید.
۳ـسایبان چتری در مغازه های کافی شاپ :سایه بان چتری در کافی شاپ ها اخیرا بسیار مورد استقبال قرار گرفته. صاحبان کافی شاپ ها با توجه به اینکه می تواننداز فضای بیرونی مغازه خود نیز به بهترین نحو استفاده کنند.

با توجه به گرانی مغازه نیز امکان خرید وپهن نمودن مغازه وجود نداشته .واز طرفی شهرداری وعوامل اجرایی به جهت اینکه سایبان متحرک می باشد .متعرض این موضوع نمی شوند بسیار مورد استقبال واقع شده است.

نحوه حفط سایبان چتری

در خصوص نحوه حفظ سایه بان چتری مهمترین نکته ای که باید در نظر داشت. این است که سایه بان های چتری چون قابلیت جابه جایی به محل های مختلف دارند. به جایی نصب نمی شوند وچون به جایی نصب نمی‌شوند در مواقعی که باران شدید وطوفان شدید وجود دارد.
بهتر است برای جلوگیری از هرگونه آسیب یا مشکل جدی سایبان چتری را ببندید. تا آسیب جدی به سایه بان چتری وارد نشود. وتا سالیان متمادی به خیر وخوشی بتوانید از آن استفاده کنید.

سایبان چتری

آیا سایه بان چتری در صورت خرابی قابل تعمیر می باشد ؟

بله سایبان چتری در صورت خرابی به راحتی قابل تعمیر می باشد. در صورتی که حتی به یک قطعه از سایبان نیز آسیب جدی به هر دلیلی وارد شده باشد. همکاران فنی شرکت ایرانیان سایبان با حضور در محل وشناسایی محل خرابی اقدامات لازم را انجام می دهند. تا شما مجدد بتوانید سالیان بیشتری از چتر سایبان استفاده کنید.

 آیا سایه بان چتری قابلیت شستشو را دارد؟

بله سایه بان چتری در صورتی که نیاز به شستشو داشته باشد. ابتدا باید اقدام به بستن چتر سایه بان نمود. ومتعاقب آن چتر سایه بان را از پایه آن جدا کرده. و اقدام به شستن چتر سایبان ودر صورت نیاز رنگ آمیزی مجدد اسکلت سایه بان نمود.

سایه بان چتری چراغ دار

سایبان ایرانیان مفتخر است که بیان کند برای اولین بار اقدام به تولید سایه بان چتری چراغ دار نموده است. اضافه کردن این امکان به این محصول باعث استقبال بسیاری از مردنم شده است.

سایبان چتری چراغ دار
سایبان چتری چراغ دار

Write a Reply or Comment