درباره ما

سایبان ایرانیان

کارگاه تولیدی سایبان و چادر ایرانیان با بیش از بیست وپنج سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی، تولید ونصب سایبان تبلیغاتی در انواع مختلف چادر مغازه سایبان آلاچیق سایبان وچادر کالسکه ای فنری سان شید و .. عنوان مبدع بسیاری از انواع سایبان وچادر را یدک می کشد و طراحی انواع سایبان وچادر ها در مجموعه ما متکی بر خلاقیت طراحان جوان وهمچنین اعتماد مدیران مجموعه به نسل جوان وتحصیلکرده می باشد وهم اکنون کارگاه تولیدی سایبان وچادر ایرانیان متمرکز در دو کارگاه طراحی وتولید وتیم های نصب کننده می باشد و افتخار می کنیم که با طراحی و تولید ونصب بیش از بیست هزار عدد از انواع سایبان وچادر در زمره پر سابقه ترین ها در این صنعت محسوب می شویم. کارگاه تولیدی سایبان چادر ایرانیان با شرکت های بزرگی از جمله ال جی لبنیات صباح لبنیات دوکا شرکت مخابراتی همراه اول ایرانسل وغیره طرف قرارداد بوده است. لیست بلند مشتریان ما تنها و بهترین ضمانتی است که ما می توانیم به شما ارایه نماییم.

کارگاه تولیدی سایبان ایرانیان

گارگاه تولیدی سایبان ایرانیان در زمره موفق ترین ها و پرسابقه ترین ها در زمینه طراحی و ساخت سایبان مغازه ، سایبان آلاچیق ، سایبان و چادر کالسکه ای ، سایبان و چادرهای ایستاده ، خیمه ها و چادرهای مسافرتی و سان شید … شناخته می شود و این مهم ، مرهون ارائه خدمات مطمئن و سریع توسط متخصصین خود می باشد . در همین راستا ، کارگاه تولیدی سایبان ایرانیان در زمینه ارائه خدمات محصولات سایبان تاسیس گردید این کارگاه تولیدی با اعتماد به خلاقیت طراحان ، اتکا بر مدیران نسل جوان و با بهره گیری از تجربه ۳۰ ساله خود ضمن ارائه خدمات ارزنده از مشاوره تا ارائه محصول در جهت رفع نیاز مشتریان می کوشد.

فعالیت این کارگاه متمرکز در ۲ کارگاه طراحی و تولید و تیم های نصب کننده مربوطه می باشد که با طراحی و تولید و نصب بیش از ۱۰ هزار عدد از انواع سایبان و چادر در زمره پرسابقه ترین ها در این صنعت محسوب می گردد.

مشتریان سایبان ایرانیان

کارگاه تولیدی سایبان ایرانیان تا کنون با شرکت های بزرگی از جمله ایرانسل ، همراه اول ، جمانه ، سبزان ، کلاس نو ، چای دبش ، گلستان ، لیمون ، ال جی ، سامسونگ ، بهنوش ، کوکاکولا ، نیتل ، دامداران ، لبنیات صباح ، دماوند ، کالبر ، پاکبان ، بهرنگ ، نوباراکس ، مولتی کافه ، پرسیل ، پریل ، زعفران طرف قرارادبوده است لیست بلند مشتریان ما بهترین ضمانتی است که می توان ارایه نمود.