آبان ۰۶ ۱۳۹۹ 0comment
سایبان دکوراتیو

سایبان دکوراتیو

سایبان دکوراتیو

سایبان دکوراتیو برای نمایش برند استفاده می شود و بیشتر جنبه زیبایی و تبلیغاتی دارد.برای سایبان دکوراتیو از پارچه برزنت نانو استفاده می شود که در نوع خود زیباترین می باشد.

یکی دیگر از دلایل استفاده از سایبان دکوراتیو، باران گیر بودن آن می باشد. بدین ترتیب پس از نصب سایه بان دکوراتیو، به هیچ عنوان آب باران به داخل مغازه نفوذ نخواهد کرد. با توجه به اینکه رطوبت باران ممکن است صدمات بسیار زیادی به محصولات مختلف وارد کند، لذا برای صاحبان مغازه های مختلف اهمیت بسیار زیادی دارد که سایبان دکوراتیو نصب شده بر روی درب مغازه خاصیت ضد آب دارد یا خیر، معمولا استقبال از روکش های ضد آب بسیار زیاد می باشد.

زیرا این روکش ها کمک می کنند تا در هر شرایط آب و هوایی بتوان از سایه بان بهره مند شد.سایبان دکوراتیو با نام سایبان پوششی و همینطور سایبان کلاهی نیز شناخته میشود.

در هنگام روز می توان با تنظیم سایبان دکوراتیو و چرخش نوارها مانع از ورود نور یا سبب افزایش ورود نور به فضای داخلی گردید. همچنین در فضای داخلی نیز می توان قسمت هایی را توسط سایبان دکوراتیو از دید خارج و به تفکیک در فضا افزود.

فروش سایبان دکوراتیو هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری از طریق سایت فروش سایبان ایرانیان امکانپذیر میباشد. جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش ساخت سایبان دکوراتیو با کارشناسان ایرانیان سایبان تماس بگیرید.