دی ۲۳ ۱۳۹۹ 0comment
سایبان مغازه

سایبان مغازه | سایبان | سایبان تبلیغاتی

اکثر افرادی که می خواهند سایبان مغازه خریداری کنند. در خرید نوع سایبان وطرح ورنگ سایبان نیاز به مشاوره وراهنمایی دارند. که در ادامه راهنمایی لازم برای مشتریان عزیز خرید سایه بان مغازه ارائه می شود .
۱_در صورتی صرفا جهت زیبایی قصد نصب سایبان مغازه را دارید. وبرای جلوگیری از تابش آفتاب ویا سرما قصدی ندارید .بهترین نوع سایبان برای شما سایبان دکوراتیو می باشد. که سایبان دکوراتیو ویا سایبان پوششی به صورت ثابت می باشد واز نظر ظاهر وزیبایی از انواع سایه بان مغازه دیگر بسیار زیباتر است.
۲_در صورتی که برای جلوگیری از تابش آفتاب ویا جلوگیری از سرما قصد نصب سایبان را دارید. بهترین پیشنهاد ما نصب سایبان مغازه کالسکه ای ویا نصب سایه بان مغازه فنری، ویا نصب سایه بان مغازه بازویی می باشد .
۳_در صورتی که قصد تبلیغات بر روی سایه بان مغازه را دارید .بهترین پیشنهاد به شما نصب سایه بان مغازه کالسکه ای تبلیغاتی ویا نصب سایه بان مغازه فنری تبلیغاتی ویا نصب سایه بان مغازه بازویی تبلیغاتی می باشد.

آیا شرایط آب وهوایی نیز در نوع سایبان ومشمع آن باید در نظر گرفته شود؟

بله شرایط آب وهوایی نیز در نصب سایه بان مغازه موثر می باشد وبهتر است در شما کشور سایبان بازویی ودر جنوب کشور سایبان فنری به جهت شرایط آب وهوایی نصب شود وبیشتر علت آنهم به خاطر بارش باران در شمال کشور وگرمای هوا در جنوب کشور می باشد .

اقسام سایبان مغازه

سایبان مغازه بازویی، سایه بان مغازه فنری، سایه بان مغازه جکی، سایه بان مغازه فنری، سایبان تبلیغاتی

آیا سایه بان مغازه را می توان به طور برقی تولید نمود؟

بله سایه بان مغازه کاملا به صورت برقی قابل تولید می شود. وفرق آن با سایبان دستی مغازه تنها یک موتور برقی می باشد. که شرکت سایبان سازی ایرانیان تنها شرکتی در زمینه تولید سایه بان مغازه می باشد .که برای برقی نمودن سایبان تنها هزینه موتور برقی را دریافت می نماید. وهیچ هزینه اضافی دیگری دریافت نمی کند. برای همین می باشد. که سایه بان برقی کالسکه ای، سایه بان برقی فنری، سایبان برقی بازویی این شرکت قیمت به مراتب پایین تری نسبت به همکاران فعال در زمینه تولید سایبان برقی دارد.

سایبان مغازه بازویی
سایبان بازویی- سایبان مغازه

سایه بان مغازه دیوار آیا برای خرید مناسب می باشد؟

سایه بان مغازه دیوار یکی از راه‌های مناسب برای فروش سایه بان مغازه دست دوم می باشد. وافراد که سایه بان مغازه دست دوم دارند می توانند در دیوار اقدام به فروش سایه بان مغازه خود نمایند. وبه مراتب می توانند قیمت مناسبتری سایه بان مغازه خود را به فروش برسانند. ولی چون قیمت سایه بان مغازه دست دوم را به طور دقیق ندارند. قیمت های متفاوتی در دیوار اعلام می کنند که شرکت سایبان سازی ایرانیان می توانند به کسانی که قصد فروش سایبان خود را در دیوار دارند. قیمت مناسب برای فروش اعلام نماید وبرای کسانی که قصد خرید دارند در صورت خرید اقدام به نصب سایبان نماید.

آیا سایبان مغازه تبلیغاتی نیاز به اخذ مجوز از ارگان یا نهاد خاصی دارد؟

برای اجرای سایبان مغازه تبلیغاتی نیاز به اخذ مجوز از ارگان یا نهاد خاصی نمی باشد. وسایه بان مغازه تبلیغاتی بدون اخذ مجوز قابلیت اجرا را دارا می باشد. واتفاقا بر عکس تابلو های تبلیغاتی شهرداری در ازای نصب آن هزینه ای دریافت نمی کند.

 

سایبان مغازه
سایبان مغازه- سایبان فنری

Write a Reply or Comment