آذر ۲۴ ۱۳۹۶ 2Comments
سایبان برقی

سایبان برقی

سایبان برقی به واسطه داشتن دستک‌های جلو رونده و همچنین قابلیت تنظیم شیب بسیار مورد توجه می باشد. فروش سایبان برقی به دلیل اینکه فضای بسیار بیشتری را نسبت به سایبان های سنتی پوشش دهند بسیار متداول است. همچنین با توجه به پارچه های استفاده شده در این سازه‌ ها که از بهترین و مرغوبترین کارخانجات اروپایی می‌باشند در فروش سایبان برقی این تضمین وجود دارد که در تابستان در مقابل ورود گرما و نور آفتاب و در زمستان در مقابل باران بهترین پوشش را داشته باشند.

از جمله امتیازات در فروش سایبان برقی این است که با کمک ریموت می توان سایبان برقی را جمع کرده و نور و گرما را احساس کنید. در برخی موارد ممکن است آفتاب شدید، مانع استفاده از هوای تازه شود.

قیمت سایبان برقی با اضافه کردن ستون که سایبان برقی را تبدیل به کانوپی می‌کند تغییر خواهد کرد. قیمت سایبان برقی در رستوران‌ها که معمولاً سایبان برقی را به قدری پهن انتخاب می‌کنند که قسمت قابل ملاحظه ای از فضای بیرون را بپوشاند متفاوت می باشد.

با تغییر قیمت سایبان برقی از قابلیت‌هایی استفاده می‌کنند که می‌تواند باعث بهبود کارکرد آن شود و آن را تبدیل به یک وسیلۀ چندمنظوره کند. افزودن اتاق‌های شیشه ای، می‌تواند سایبان برقی را به اتاقی بدون حشره در خارج از ساختمان تبدیل کند و شیشه‌های کناری می‌تواند از باد و مه تنک که در زیر سایبان برقی وجود دارد جلوگیری کند و نوری که در حیاط وجود دارد، شب‌های لذت‌بخشی را برای مردم به ارمغان می‌آورد ولی در عین حال قیمت سایبان برقی را تغییر داد.

2 comments

  1. سلام چه نوع سایبان هایی می فروشید؟

    پاسخ دادن
    1. سلام .ما طیف گسترده ای از سایبان های مغازه، سایبان برقی، پاسیو مناسب خودرو و سایر سایبان های باغ در چندین رنگ و اندازه به فروش می رسانیم.

      پاسخ دادن

Write a Reply or Comment