آذر ۲۱ ۱۳۹۶ 0comment
سایبان تبلیغاتی شرکت بایودنت

سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی بهترین وسیله جهت نمایش برند شماست. امروزه بسیار متداول است که از سایبان تبلیغاتی جهت نمایش هرچه بیشتر برند خود استفاده کنیم. فواید استفاده از سایبان تبلیغاتی عبارتند از:

  • هزینه به نسبت پایین در تبلیغات با استفاده از سایبان تبلیغاتی
  • نمایش گسترده در سطح شهر با سایبان تبلیغاتی
  • امکان اجرای سایبان تبلیغاتی در انواع مدل سایبان برقی

با استفاده از سایبان تبلیغاتی کلیه عابرین رهگذر امکان دیدن تبلیغات مد نظر شما را خواهند داشت. شرکت سایبان ایرانیان با ارائه سایبان تبلیغاتی مغازه بهترین روش تبلیغات را با هزینه مناسب فراهم می آورد.

ارائه توضیحاتی پیرامون سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی به انواع سایبان هایی اطلاق می گردد که می توان با استفاده از دستگاه چاپ بر روی روکش آنها تبلیغات مختلف را چاپ کرد. این نوع از سایبان ها می توانند سایبان کالسکه ای یا سایبان بازویی باشند. سایه بان تبلیغاتی هر چه ابعاد بزرگتری داشته باشد، در امر تبلیغات که رسالت اصلی ان به شمار می رود، موفق تر عمل می کند. زیرا هر چه تبلیغات روی سایبان درشت تر چاپ شوند، تاثیر گذاری آنها بر روی مخاطب بیشتر می شود.

سایه بان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی را می توان از روکش های داخلی و یا خارجی تهیه کرد. معمولا روکش های وارداتی دارای مزایای بیشتری بوده و همین امر باعث استفاده بیشتر آنها در صنعت ساخت سایبان می باشد. سایبان تبلیغاتی را بهتر است از جنس روکش ضد آب تولید کرد. این کار باعث می شود تا کارایی این سایه بان چندین برابر شود. زیرا سایبان هایی که دارای روکش ضد آب نمی باشند، در هنگام بارش باران کارایی خاصی نداشته و نمی توان از آنها استفاده کرد. سایبان تبلیغاتی را می توان در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید کرد.

سایبان تبلیغاتی (4)

کاربردهای مختلف سایبان تبلیغاتی

تبلیغات

یکی از کاربردهای اصلی سایبان تبلیغاتی این است که یک فروشگاه یا مغازه بتواند تبلیغات خود را به صورت دائمی و هدفمند انجام بدهد. معمولا سایه بان تبلیغاتی می تواند به عنوان یک بنر تبلیغاتی نیز در سر در مغازه ها به کار گرفته شود. سایبان های تبلیغاتی این قابلیت را دارند که بتوان برند تجاری خود را قدرتمند کرد. زیرا روزانه افراد بسیار زیادی از مقابل فروشگاه عبور می کنند و دیدن تبلیغات می تواند در جذب مشتری نیز تاثیر گذار باشد. بدین ترتیب افراد بسیار زیادی برای مغازه خود از سایبان تبلیغاتی استفاده می کنند.

سایبان تبلیغاتی

جلوگیری از تابش نور مستقیم آفتاب

معمولا ورود نور مستقیم آفتاب به داخل خانه، فروشگاه، مغازه و… می تواند مشکلات بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد. نور مستقیم آفتاب می تواند هر چیزی را به راحتی و در مدت نه چندان طولانی از بین ببرد. بدین ترتیب برای صاحبان مغازه ها اهمیت بسیار زادی داشته که از سایبان تبلیغاتی هم جهت برندینگ و هم برای جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب بر روی محصولات مختلف جلوگیری شود. نور آفتاب در عرض چند روز می تواند هر محصولی را از بین ببرد.

جلوگیری از آسیب های ناشی از رطوبت باران

آب باران در حالی که یک نعمت به شمار می رود، اما ممکن است با .ورود به مکانی خاص، مشکلات بسیار زیادی را به وجود بیاورد. به همین خاطر سایبان تبلیغاتی را می توان به نحوی نصب کرد که از ورود آب باران به داخل مغازه، خانه و یا هر مکان دیگر جلوگیری کند. سایبان تبلیغاتی را بهتر است از روکش های ضد آب تهیه نمایند. این کار باعث می شود تا کیفیت و کارایی این نوع از سایبان ها چندین برابر بشود. سایبان تبلیغاتی این مزیت را دارد که در هر مکانی از آن استفاده کرد. زیرا هیچ گونه محدودیت خاصی برای استفاده از این نوع سایه بان ها وجود ندارد.

 

Write a Reply or Comment