آذر ۲۴ ۱۳۹۶ 0comment
فروش سایبان تبلیغاتی

سایبان مغازه

سایبان مغازه

سایبان مغازه را معمولا شرکت های سازنده از دو جهت مورد توجه قرار می دهند، یکی کیفیت و کارایی لازم و دیگری ظاهر مناسب، زیرا هر چه یک سایبان کیفیت و کارایی مناسبی داشته باشد، باز هم اگر از زیبایی خاص و منحصر به فردی برخوردار نباشد، مورد استقبال قرار نمی گیرد. همین امر سبب شده تا شرکت های تولید کننده سایه بان مغازه نیز بر روی زیبا سازی این محصول کار زیادی کرده باشند. بدین ترتیب افرادی که تا کنون از سایه بان مغازه استفاده کرده اند، از این محصول رضایت بسیار بالایی داشته اند.

آشنایی با برخی از نمونه های مختلف سایبان مغازه

سایبان کالسکه ای

یکی از نمونه های سایبان مغازه که بسیار هم معروف بوده و دارای کاربرد بسیار وسیعی برای انواع مغازه ها می باشد، سایبان کالسکه ای می باشد. سایبان کالسکه ای دوار بوده و حالتی شبیه به ربع دایره دارد. این موضوع باعث شده تا زیبایی این نوع از سایبان ها برتری چشم گیری نسبت به سایر سایه بان ها داشته باشد. سایبان کالسکه ای علاوه بر جلوگیری از تابش نور مستقیم آفتاب و ایجاد سایه، می تواند محلی برای تبلیغات یک فروشگاه نیز باشد.

سایبان بازویی

سایبان بازویی یکی از نمونه های سایبان بوده که قابلیت نصب بر روی سر در مغازه های مختلف را دارد. این نوع سایه بان را می توان در مواقعی که نیاز به نور طبیعی و روشنایی آن می باشد، جمع کرده و در صورتی که نیاز به سایه می باشد، آن را باز کرد. این قابلیت به خاطر بازوهایی است که برای این نوع سایه بان ها تعبیه شده است. همین امر باعث شده تا این مدل از سایبان ها را با نام سایبان بازویی بشناسند. سایبان بازویی را می توان در ابعاد و اندازه های مختلف با روکش هایی با جنس های متفاوت تولید نمود.

بازو مهمترین بخش سایبان مغازه می باشد. در هنگام فروش سایبان مغازه نیز مشتریان به این نکته اهمیت زیادی می دهند. طول بازوهای سایبان مغازه می تواند ۲ ، ۲٫۵ و ۳ متر باشد که این بستگی به عرض سایبان مغازه و خواسته مشتری در هنگام فروش سایبان مغازه دارد. این بازوها از ضخامت مناسبی برخورداند که استحکام سایبان مغازه را بالا می برد و مقاومت آن را در برابر باد افزایش می دهد و به عنوان یک نکته مثبت در فروش سایبان مغازه قابل ذکر است. در اینجا به این نکته باید اشاره کرد که اغلب بازوهای سایبان مغازه های موجود در بازار دارای ضخامت کمتری نسبت به سایبان مغازه های ما هستند و این سبب می شود فروش سایبان مغازه برای ما با اعتماد به نفس بیشتری همراه باشد.

با توجه به محبوبیت زیاد سایبان مغازه ، قیمت سایبان مغازه از اهمیت بالایی برخوردار است. سال‌های زیادی است که سایبان مغازه در اروپا از محبوبیت زیادی برخوردار است از این رو قیمت سایبان برقی نیز بسیار رقابتی می باشد. علاوه بر آن در اروپا هزینه‌های انرژی بالاست و تهویۀ هوا شرایط مساعدی ندارد و به همین دلیل قیمت سایبان مغازه اهمیت می یابد.
سایبان مغازه آخرین کالا در حوزۀ سایبان های جمع‌شدنی هستند که به بازار وارد شده اند. بیشتر سایبان مغازه ها ضدآب هستند و در مقابل سایبان های مقاوم در برابر آب قرار دارند و در نتیجه، آب به قسمت “بام” این سایبان‌ مغازه ها به هیچ وجه نفوذ نمی‌کند. بر اساس کیفیت مواد بکار رفته در این سایبان ها قیمت سایبان مغازه متفاوت می باشد.

Write a Reply or Comment