دی ۰۹ ۱۳۹۹ 0comment
سایبان مغازه

سایبان مغازه | سایبان تبلیغاتی | سایبان | سایبان برقی

سایبان مغازه یکی از تولیدات اصلی شرکت سایه بان ایرانیان می باشد؛که تاثیر بسیاری در فضای بیرونی مغازه دارا می باشد.سایه بان مغازه نقش کلیدی در ایجاد سرما داخل مغازه در تابستان وجلوگیری از ورود باد وبرف در زمستان ایفا می نماید.

سایبون مغازه در برخی از فروشگاه ها برای جلوگیری از فاسد شدن برخی از اقلام مثل فروشگاه‌های میوه فروشی، نیز نقش کلیدی داشته.ومانع خرابی وفساد اقلام فروشگاه می شود.حتی از سایه بان مغازه به عنوان تبلیغات هم می توان استفاده نمود که نمونه بارز آن سایبان تبلیغاتی موجود در بازار می باشد.

از کجا یک سایبان مغازه خوب بخریم؟

 

برای خرید سایه بان مغازه مناسب بهترین کار ابتدا نیاز سنجی خودتان با نوع فروشگاه خودتان می باشد.یعنی در ابتدا باید بدانید،که برای فروشگاه شما چه سایبان مغازه مفید می باشد وبعد از آن تصمیم برای خرید را عملی نمایید:زیرا به عنوان مثال سایه بان مغازه مناسب برای آب وهوای گرم سایه بان بازویی و سایه بان فنری وسایه بان مناسب برای آب وهوای سرد سایه بان مغازه کالسکه ای می باشد. وبرای اینکه بتوانید بهترین انتخاب را برای خرید سایبان مغازه داشته باشید؛حتما با یک تیم حرفه ای مشورت نمایید.که تیم حرفه ای سایبان ایرانیان کاملا به صورت رایگان ودر طول بیست وچهار ساعته آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان جهت انتخاب بهترین تصمیم می باشد.

انواع سایبان مغازه

سایه بان مغازه دارای انواع ومدلهای مختلفی می باشد؛که رایجترین مدل آن سایه بان برقی،کالسکه ای وسایبان برقی بازویی وسایبان برقی فنری می باشد.

سایبان مغازه
از امتیازات سایبان برقی می توان به موارد زیر اشاره کرد؟

 

۱- اگر سایه بان مغازه را در فضای آزاد به کار ببریم می توانیم با ایجاد فضا از فضای زیر سایه بان استفاده مفید کنیم.

۲- مانند موتور کرکره برقی با ریموت جابه جا می‌شود.

۳- به عنوان سایه بان تبلیغاتی قابلیت استفاده را دارا می باشد.

۴-سایه بان مغازه جلوه بصری بهتری به مغازه می دهد .

قیمت سایبان مغازه

سایه بان مغازه بسته به نوع آن دارای قیمت متغییری می باشد؛سایبان مغازه فنری دستی وسایه بان مغازه بازویی دستی به مراتب قیمت کمتری نسبت به سایه بان مغازه فنری برقی وسایه بان مغازه بازویی برقی دارا می باشد والبته کیفیت اسکلت ومشمع وروکش سایه بان نیز در قیمت آن بسیار موثر می باشد.

 چه اسکلتی برای سایه بان مغازه مناسب می باشد؟

برای سایه بان مغازه ، کالسکه ای، لوله آهنی با رنگ کوره ای مناسب می باشد.برای سایه بان بازویی دستی وسایبان فنری دستی، پروفیل آلومینیوم با رنگ کوره ای مناسب می باشد وبرای سایه بان دکوراتیو،قوطی دو در دور مناسب می باشد.

برای سایبان مغازه چه روکشی مناسب می باشد ؟

برای سایه بان مغازه کالسکه ای روکش ترانزیت وبرای سایه بان بازویی دستی وسایبان بازویی برقی وسایبان فنری دستی وسایبان فنری برقی روکش مشمع پی وی سی ۴۱۰ گرم ویا ۶۵۰ گرم مناسب می باشد.

مدت زمان اندازه گیری تا نصب سایبان مغازه چه مقدار می باشد؟

مدت زمان اندازه گیری تا نصب سایه بان مغازه معمولا سه روز کاری می باشد.

آیا سایبان مغازه را بعد از خرابی می توان تعمیر نمود ؟

بله سایبان مغازه بعداز خرابی کاملا قابل تعمیر است وتیم فنی ما با توجه به خدمات پس از فروش به صورت رایگان اقدام به تعمیر سایبون در مدت زمان خدمات پس از فروش می نماید.

آیا بعداز کثیفی سایه بان مغازه می توان آنرا به راحتی شستشو کرد؟

بله سایبان مغازه به راحتی قابلیت شستشو داشته ومی توان آن را با مواد شوینده مناسب موجود در بازار مورد شستشو قرار داد وتوصیه ما به شما این است که هر شش ماه یک مرتبه اقدام به شستشوی سایه بان مغازه خود بنمایید تا همیشه تمیز مانده واز آلودگی در امان بماند.

آیا از سایبون مغازه مبتوان به عنوان تراس یا سایبان بالکن یا سایه بان ویلا یا  سایبان دیگر استفاده کرد؟

سایه بان  مغازه تنها مختص مغازه نیست. بلکه از این سایه بان میتوان به عنوان سایه بان ویلا،سایه بان بالکن،سایبان خودرو و … استفاده کرد؛و قیمت آن با سایه بان متداول مغازه تغییری ندارد.

سایبان مغازه تبلیغاتی

Write a Reply or Comment